MIÉRCOLES 26 DE MAYO

Auditorio do Museo das Peregrinacións e de Santiago
Charla Deseño performativo con Álvaro Valiño y Verónica Moar
Modera: David Barro

Praza do Obradoiro
Amaya González Reyes, Performance de inauguración
Banda Municipal de Música de Santiago de Compostela
Director: Casiano Mouriño

JUEVES 27 DE MAYO

Fundación DIDAC
Mariana Tengner Barros,
A Floresta Invisíbel

VIERNES 28 DE MAYO

CGAC, Sala de exposición de la planta baja
Janet Novás. Where is Janet?

Galería Nordés
Mar Ramón + Da Rocha,
A forma óptima

SÁBADO 29 DE MAYO

Igrexa da Universidade
Félix Fernández, Atravesar/Atravesado
Conferencia performativa

Igrexa da Universidade
Mónica Mura, Antenna Girl
Conferencia performativa

Parque de Belvís
Colectivo LAG, Pánico

CGAC, Sala de exposición de la planta baja
Janet Novás. Where is Janet?

DOMINGO 30 DE MAYO

Fundación DIDAC
Taller para niñas/os con Alba Cacheda

Parque de Belvís
Sesión vermú
Lara Dopazo Ruibal, Tríptico
Con la colaboración especial de Adriana Páramo Pérez
Estevo Creus, O lugar que non hai

Parque de Belvís
Taller para niñas/os con Adriana Pazos

Teatro Principal
Vacaburra, Metodoloxías carroñeras para corpos invertidos

MARTES 1 DE JUNIO

CGAC, vestíbulo
La Ribot, Pièce distinguée n°45

CGAC, auditorio
Conversación entre La Ribot y Juan Loriente
Modera: Iñaki Martínez Antelo

MIÉRCOLES 2 DE JUNIO

Teatro Principal
Bárbara Bañuelos, Inventario, memorias de una aspiradora

JUEVES 3 DE JUNIO

Facultad de Geografía e Historia
Carme Nogueira, Desprazamento
Conferencia performativa

Facultad de Geografía e Historia
Vasco Araújo, Antologia – Sob a influência de Urano
Conferencia performativa

VIERNES 4 DE JUNIO

Parque de Bonaval
Masako Hattori, N+ Estela de movemento

Parque de Bonaval / CGAC
Laia Estruch & Samesugas, Álbum Victòria

SÁBADO 5 DE JUNIO

Praza da Quintana
Pilar Albarracín, Na pel do outro

Praza de Mazarelos
Loreto Martínez Troncoso, Elena Biserna
Para empezar ¿no me contradigas! (Un diálogo ventrílocuo)

Praza de San Martiño Pinario
Marta Verde + DJ Mil, Anacos

MIÉRCOLES 26 DE MAYO

Auditorio do Museo das Peregrinacións e de Santiago
Charla Deseño performativo con Álvaro Valiño y Verónica Moar
Modera: David Barro

Praza do Obradoiro
Amaya González Reyes, Performance de inauguración
Banda Municipal de Música de Santiago de Compostela
Director: Casiano Mouriño

JUEVES 27 DE MAYO

Fundación DIDAC
Mariana Tengner Barros,
A Floresta Invisíbel

VIERNES 28 DE MAYO

CGAC, Sala de exposición de la planta baja
Janet Novás. Where is Janet?

Galería Nordés
Mar Ramón + Da Rocha,
A forma óptima

SÁBADO 29 DE MAYO

Igrexa da Universidade
Félix Fernández, Atravesar/Atravesado
Conferencia performativa

Igrexa da Universidade
Mónica Mura, Antenna Girl
Conferencia performativa

Parque de Belvís
Colectivo LAG, Pánico

CGAC, Sala de exposición de la planta baja
Janet Novás. Where is Janet?

DOMINGO 30 DE MAYO

Fundación DIDAC
Taller para niñas/os con Alba Cacheda

Parque de Belvís
Sesión vermú
Lara Dopazo Ruibal, Tríptico
Con la colaboración especial de Adriana Páramo Pérez
Estevo Creus, O lugar que non hai

Parque de Belvís
Taller para niñas/os con Adriana Pazos

Teatro Principal
Vacaburra, Metodoloxías carroñeras para corpos invertidos

MARTES 1 DE XUÑO

CGAC, vestíbulo
La Ribot, Pièce distinguée n°45

CGAC, auditorio
Conversa entre La Ribot e Juan Loriente
Modera: Iñaki Martínez Antelo

MÉRCORES 2 DE XUÑO

Teatro Principal
Bárbara Bañuelos, Inventario, memorias de una aspiradora

XOVES 3 DE XUÑO

Facultade de Xeografía e Historia
Carme Nogueira, Desprazamento
Conferencia performativa

Facultade de Xeografía e Historia
Vasco Araújo, Antologia – Sob a influência de Urano
Conferencia performativa

VENRES 4 DE XUÑO

Parque de Bonaval
Masako Hattori, N+ Estela de movemento

Parque de Bonaval / CGAC
Laia Estruch & Samesugas, Álbum Victòria

SÁBADO 5 DE XUÑO

Praza da Quintana
Pilar Albarracín, Na pel do outro

Praza de Mazarelos
Loreto Martínez Troncoso, Elena Biserna
Para empezar ¿no me contradigas! (Un diálogo ventrílocuo)

Praza de San Martiño Pinario
Marta Verde + DJ Mil, Anacos